Top_Ytong
Left
Products

Gaminiai (Ytong blokeliai)


Mes siūlome platų ivairių matmenų Ytong blokelių, sąramų ir plokščių asortimentą. Ytong prekinis ženklas pažymi aukštą akyto betono gaminių kokybę. Šią modulinę statybų sistemą sudaro maži ir dideli akytojo betono elementai(blokeliai), kurie gali būti naudojami visame statybos procese nuo pamatų iki stogo ir yra lengvai montuojami. Ytong blokeliai ir kiti akyto betono gaminiai - tai geriausias pasirinkimas, statant šiuolaikinį ekonomišką ir sveiką būstą .
Bendra Ytong brošiūra
Ateities kūrimas su Ytong akytuoju autoklaviniu betonu. Blokeliai YTONG - YTONG ENERGO - YTONG INTERIO

Bendra Ytong brošiūra, kurioje nurodyti mūsų gaminių privalumai pagrindinėse taikymo srityse.


Bendra Ytong brošiūra
YTONG Thin joint block
YTONG blokeliai

Šis blokelis yra standartinis gaminys, kuris yra gaminamas įvairių dydžių, formatų ir tankių. Išskirtinė šilumos izoliacija, susidaranti dėl milijono porų, yra būdinga šiam gaminiui. Reikalavimai, taikomi Vokietijos taisyklių dėl energijos taupymo (EnEV) yra suderinti su šilumine izoliacija iki lambda 0.09 W/(mK). YTONG pristato platų medžiagų(blokelių), atspariu gniuždymui, atitinkančių visų klasių laikančią galią, pasirinkimą. YTONG blokeliai yra nedegus tai gali būti naudojami priešgaisrinėms sienoms. Įtarpiai padaryti blokuose leidžia ergonomiškai įstatyti šiuos blokelius, o dėka didelių formatų su įlaidais ir grioveliais greitai ir lengvai YTONG blokelius patiesti ant cemento mišinio. YTONG blokeliai pjūklu gali būti lengvai sumažinti iki reikiamo dydžio.

Daugiau privalumų: Iš YTONG blokelių padaro idealų pamatą be oro terpių, leidžia optimaliai apdoroti paviršių, gerai apsaugo nuo triukšmo. YTONG akyto betono blokeliai yra pagaminti iš natūralių žaliavų – smėlio, kalkio, cemento, vandens.

YTONG blokinių pastatų duomenysYTONG blokinių pastatų duomenys
YTONG flat building board
YTONG statybinės plokštelės Ir YTONG pertvariniai blokeliai. YTONG INTERIO.

Tvirtos pertvaros su šiek tiek svorio yra lengvai ir greitai pastatomos naudojant YTONG pertvarinius blokelius arba plokštelės. YTONG pertvariniai blokeliai ir plokštelės yra taip pat išskirtinai apsaugotos nuo gaisro ir triukšmo dėl porinės struktūros. Dideli formatai yra lengvai apdorojami naudojant ploną mišinio kiekį. Blokai pjūklu gali būti sumažinti iki reikiamo dydžio. Homogeninės, lygios sienos suteikia optimalią statybinių blokelių paviršiaus priežiūrą, kuri garantuoja idealų pagrinda be oro tarpų.
YTONG U-block
YTONG U-blokelis

YTONG U-formos blokeliai yra klojinių blokai veiksmingai betono sijų gamybai, sąramoms ir sutvirtinimams, pvz. Naudojant U-formos blokelius klojinių kraštas nėra būtinas; viskas, ko jiems reikia yra pagrindo lentos ir plokštelės. Papildomas parėmimas yra reikalingas tik tada, jei anga yra daugiau nei 1.25 m pločio. YTONG U-formos blokeliai greitai ir lengvai montuojami. Jie yra lengvai sumažinami iki reikiamo ilgio.
YTONG Energo
YTONG ENERGO blokeliai

YTONG ENERGO – blokeliai iš akyto betono , yra skirtos viena ir daugiasluoksnių sienų statyboje. YTONG ENERGO tai pati šilčiausia statybinė medžiaga, kokią galima šiandien nupirkti Lietuvos rinkoje.

Naujų YTONG ENERGO blokelių storis gali būti dvejopas: 36,5 ir 48 cm (PP2/0,35) ir tinka statyti sienas su U=0,19 W/(m2▪K) šilumos pralaidumo koeficientų, be papildomo apšiltinimo. Tai reiškia, kad siena atitinka ne tik šilumines normas, kurios šiuo metų yra U≤0,30 W/(m2▪K), bet taip pat normas iškeltas pastatams taupantiems energiją (U≤0,20 W/(m2▪K)).

Dėmesio: Prie kiekvienos produktų palėtės YTONG blokelių yra pridedamos CE etiketės, kurios patvirtiną medžiagos kilmę ir savybę. Prašome jas išsaugoti. Pagal įstatymą apie statybinius gaminius (priimta 2004 metų balandžio 16 diena), statybinio gaminio įvesto į naudojimą CE žymuo parodo, kad gaminio atitiktis įvertinta pagal darniojo standarto reikalavimus arba Europos techninio liudijimo reikalavimus arba nacionalinės techninės specifikacijos, pripažintos Europos Sąjungoje reikalavimus pripažintus Europos Komisijos atitinkančius pagrindinius reikalavimus.

YTONG ENERGO savybėsYTONG ENERGO savybės
YTONG W lintel
YTONG sąramos

Laikančioms YTONG sąramoms YN yra būdingos didelės apkrovos. Pastoliai yra nereikalingi. Sąramos yra greitai ir lengvai įstatomos ant cementinio skiedinio ir iš karto gali būti apkraunamos. Parėmimas nereikalingas. YTONG sąramos YF (ne laikančios) yra naudojamos nelaikančioms sienoms. Tai taip pat nereikalauja parėmimų ir mūrijimo darbai gali būti atliekami toliau.
YTONG Jumbo W flat elements
YTONG Didelės sienų plokštės

Mūsų didelės plokštės yra naudojami apkrautoms ir be apkrovos išorinėms bei vidinėms sienoms, stiprinančioms sienoms, rusio ir užpildomoms sienoms. Šios plokštės gali taip pat būti įvairių formatų. Visiems jiems yra būdingos YTONG savybės, tokios kaip puiki šilumos izoliacija ir išskirtinė apsauga nuo gaisro. Šie elementai sudaro puikų pagrinda be oro ertmių ir leidžia greitai pradėti darbus su plonu cemento mišinio. Montavimui yra naudingas mini kranas. Vientisi, lygūs sienų paviršiai su keliais sujungimais sudaro optimalią paviršiaus priežiūrą.
YTONG W ceiling board
YTONG perdangos plokštė

Sustiprintos YTONG perdangos plokštės yra tinkamos rusių luboms ir tarpinėms luboms . Krano pagalba jos yra pastatomos greitai ir paprastai. Be jokių sudėtingų ir daug laiko atimančių klojinių YTONG grindys iš karto gali būti naudojamos kroviniams ar vaikščiojimui, taip užtikrinant greitą pažangą statybos darbuose. Lubų plokštės yra nedegios ir tinkamos visų tipų grindims. Netgi tvirti stogai gali būti gaminami su šiomis lubų plokštėmis. YTONG standartiškai būna 6 metrų ilgio, tačiau galimi ir iki 8 metrų ilgioLubų plokštės yra galimos 62.5 cm pločio ir daugiau, taip pat 20 cm storio ir daugiau.
YTONG W roof boards
YTONG stogo plokštės

Jeigu pastogė bus gyvenama, YTONG tvirtas stogas privalumas, garantuojantis subalansuotą klimatą kambaryje. Ši medžiaga atitinka Vokietijos EnEv taisykles dėl vėjo sandarumo. YTONG stogo ir lubų plokštes galima dėti tiesiai ant paruoštos mūrijimui vietos iškart iš sunkvežimio. Akytojo betono sustiprinančios stogo plokštės standartiškai būna 6 metrų ilgio, tačiau ilgis iki 8 metrų taip pat yra galimas. Stogo plokščių plotis gali būti 62.5 cm ir daugiau, o storis 20 cm ir daugiau.
bottom