top
left

Finndomo – didžiausias privačių karkasinių namų gamintojas
Šiaurės valstybėse, turintis 67 metų patirtį.

Finndomo – didžiausias privačių karkasinių namų gamintojas Šiaurės valstybėse, turintis 67 metų patirtį. Tai svarbus partneris projektuojamose statybose. Pagrindinės rinkos zonos – šiaurinės ir Baltijos šalys. Finndomo skaičiavimais, jau apie milijoną žmonių išsirinko Finndomo namą. Finndomo siekia sukurti geriausias sąlygas šiuolaikinio žmogaus gyvenimui.

Finndomo garantuoja patikimą, ilgalaikį bei ekonomišką gyvenimą, pilnai atsako už pristatymą, Jums pageidaujant siūlo papildomas paslaugas. Finndomo namų kolekcijoje atsiras tinkamas namo modelis kiekvieno poreikiams. Renkantis gyvenamą būstą, suteikiame patikimą informaciją apie įvairias sprendimų galimybes – nuo sklypo įsigijimo iki pilnos apdailos. Viso proceso valdymui ir statybų palengvinimui naudojamės partnerių tinklu.

Finndomo atidirba ir gamina medinių konstrukcijų namus. Nežiūrint į apgalvotą namų gamybą, įmanomi individualūs pakeitimai pagal Jūsų pageidavimą. Priklausomai nuo statymo metodo galima koreguoti erdvinius sprendimus.
Kokybė ir patikimumas

Namo pristatymas saugus ir kokybiškas, realizacija ir grafiku pateisinantis Jūsų lūkesčius. Veikla nustatoma tarptautinės kokybės sistemų, kurios remiasi į ekologiškai teisingus sprendimus. Aukštos kokybės produkcijos aprūpinimui koncentruojamas dėmesys į šiuolaikines normas ir reikalavimus.
Įtaka statybinėms sferoms

Namų ir kitų gyvenamų pastatų gamyba yra didelių pasikeitimų procese. Pagal mūsų vertinimus, statyba „vietoje“ turi tendenciją mažėti: dalinai dėl profesionalios darbo jėgos trūkumo, dalinai dėl tų kokybės privalumų, kuriuos turi fabrikinė gamyba. Karkasinių namų rinkos dalis ir fabrikinės gamybos statybinių elementų paklausa didėja. Auga bendras reikalavimų lygis statyboms ir didėja kompleksinių projektų regioninio užstatymo kiekis. Būtent šie momentai atkreipia Finndomo koncerno dėmesį, nukreiptą dideliam augimui.
Stambios gamybos konkurencinių privalumų vystymas

Svarbiausi stambios gamybos privalumai yra:
 • stambesnė ir lankstesnė gamybos jėga
 • efektyvesnis resursų paskirstymas
 • skirtingų komponentų ir statybinių metodų suderinamumas
 • intensyvesnis techninis vystymas
 • stambūs pirkimų mastai
Fabrikinės gamybos statybinių elementų modernizacija

Finndomo tikslas – pirmauti technologijose statant namus iš fabrikinės gamybos elementų. Statyba iš elementų garantuoja aukštą kokybę, kadangi elementai pilnai išbaigti ir paruošti surinkimui šiltose ir sausose fabriko aplinkos sąlygose.

Apmokytas personalas įgyvendina visas kvalifikuotos gamybos darbo stadijas tinkama tvarka ir tinkamu metu.

Gerai išvystyti gamybiniai procesai reikalauja mažiau rankų darbo, todėl statyba iš eleme ntų tampa ekonomiškesnė. Kadangi gamyba funkcionuoja centralizuotai, galima geriau sekti ekologinius reikalavimus atitinkančius darbo metodus.

Elementų konstrukcijos lengvai montuojamos, kas sutrumpina statybų laiką sklype. Tai sumažina iki minimumo sezonų ir oro įtaką bei taupo išlaidas. Statant tradicinį medinį namą sklype, oro kaita gali sudaryti daugybę nemalonumų.

Namai gaminami pagal modulinių elementų technologiją.
Istorija

Finndomo koncernas jungia šešis gamintojus:
 • Omatalo
 • Puutalo
 • Vaajatalot
 • Hjaltevadshus
 • Modulenthus
 • Avaitkoti

OMATALO Valstybinėse būsto parodose jau septynis kartus tapo nugalėtojais. Sėkmė šiam gamintojui atėjo palaipsniui. 67-tynerių metų patirtis, atidirbti namų projektai, patikimos konstrukcijos, pastoviai atnaujinamos technologijos suteikė šiam gamintojui gerą vardą ir populiarumą.

Omatalo veikla prasidėjo 1939 m. Kivennapa mieste, kai stalius Tuomas Paavolainen pradėjo gaminti namus iš užbaigtų elementų. Ypatinga šių namų paklausa išryškėjo karo metais, perkėlus gaminimą į Lohja miestą. 1974 m. sparčiai augant veiklai gamykla buvo perkelta į Sonkajarvi miestą, kur yra ir dabar.

Omatalo namai parduodami Suomijoje, Islandijoje, Estijoje, Latvijoje, o nuo 2006 m. ir Lietuvoje.
Produkcija

Klientas kviečiamas susipažinti su atidirbtais, funkcionaliais ir idėjas žadinančiais namų projektais. Projektų įvairovė suteiks klientui galimybę rinktis pagal savo pageidavimus bei poreikius iš vieno, pusantro, dviejų aukštų, šlaitinių, sublokuotų namų.

Projektų pasirinkimas nuo skandinaviško iki šiuolaikinio stiliaus. Pateikiami namų plotai nuo 64 m² kompaktiško namelio, iki 377 m² namo. Išorės, vidaus apdailą bei interjerą klientas turi galimybę susikurti pagal savo skonį.

Siūlome: vieno aukšto, vieno aukšto su mansarda, dviejų aukštų, dviejų aukštų su mansarda, namus šlaite, sublokuotus namai, kotedžus. Be to yra vaikų darželių, ofisų, bendrabučių, dviaukščių daugiabučių projektai.
bottom