top
left

Finndomo technologija

CE sertifikatai

„Finndomo“ pagaminti namai atitinka Europos Sąjungos nustatytas statybinių gaminių direktyvas. Gaminiai turi CE sertifikatą – aukščiausios kokybės ženklą. Gamintojo meistriškumas ir gaminių kokybė yra nepriekaištingo darbo rezultatas. Tvirtiname, kad „Finndomo“ namai atitinka visus nustatytus tvirtumo, mechaninio poveikio ir stabilumo, priešgaisrinės apsaugos, garso nepralaidumo, šiluminius izoliacijos ir energijos tausojimo normatyvus
Medžio konstrukcijos

„Finndomo“ konstrukcijos gaminamos automatizuotomis linijomis. Didelis technologinis tikslumas ir ypatingu būdu pritaikytos sausos patalpos, gamybos drėgnumo normatyvų laikymasis suteikia medžio rėmams aukštą kokybę, užtikrina vienodų ir tikslių matmenų elementų gamybą. Namų konstrukcijos gaminamos iš rūpestingai atrinktų Suomijoje augančių, apdorojamų ir džiovinamų spygliuočių medienos. „Finndomo“ yra vienintelė gamykla, kurioje gaminamos patentuotos daugiasluoksnės medinių sienų konstrukcijos. Jos stabilizuoja natūralius medienos poslinkius esant temperatūros svyravimams.
Šilumos izoliacija

Šilumos izoliacijos tikslais elemente nuo grindų iki lubų įrengtas ištisinis 250 mm storio akmens vatos („PAROC“) sluoksnis. Rezultatas – tolygiai izoliuota, savaime šilta, taupanti šilumos energiją konstrukcija, turinti labai mažą šilumos perdavimo koeficientą K=0,19 W/m²K (šiluminė varža apie 6,5 m²K/W), kuris viršija Lietuvoje nustatytus normatyvus.

Šilumos izoliacija
Apsauga nuo drėgmės

Įrengus besiūlės garų izoliavimo plėvelės įdėklą, konstrukcija apsaugoma nuo galimos rizikos, kad į ją įsismelks drėgmė. Gaminant elementą su plėvele apsaugomi ir langai. Taikant šią technologiją namai apsaugomi nuo dažniausiai pasitaikančių pažeidimų, kuriuos sukelia drėgmė. Iš vidinės pusės įrengiamos itin kietos gipskartonio plokštės („Gyproc“), o iš lauko pusės – medienos plaušo plokštės vėjui sulaikyti.
Namo kampai

Specialios konstrukcijos ir medžiagos, naudojamos kampų izoliavimui, padeda išvengti šilumos nuostolių ir apsaugo nuo drėgmės.
Langai

Netinkamai įrengti ir nekokybiški langai dažnai būna kaip tik ta priežastis, dėl kurios atsiranda dideli šilumos nuostoliai ir milžiniškos šildymo išlaidos. „Finndomo“ namuose įrengiami pačios aukščiausios kokybės garsą izoliuojantys, tvirti langai, kurių šilumos izoliacija kur kas didesnė negu tradicinių langų. Tai selektyvaus stiklo langai su argono užpildu ir aliuminio profiliais, kurie įmontuojami į elementą ir užsandarinami dar gamykloje. Elemento rėmas su šilumos izoliavimo medžiaga sandariai apspaudžiamas aplink langą. Toks technologinis sprendimas užtikrina labai gerą šilumos izoliaciją. Perkant namą yra galimybė rinktis iš gamyklos siūlomų varijantų, pasirenkant spalvą ir kitus matmenis.
Langai
Šildymas

Dėl ypatingų medinių elementų ir besiūlio akmens vatos sluoksnio sienų šilumos izoliacija yra 15 % geresnė negu tradicinių išorinių sienų konstrukcijų. Šilumos energijos ekonomija leidžia racionaliai ir naudingai planuoti namo išlaikymo išlaidas.
Greitas ir tikslus pristatymas

Visos konstrukcijų medžiagos laikomos sausose vidaus patalpose, kuriose jos ir kraunamos į automobilius. Finndomo garantuoja operatyvų ir tikslų pristatymą į Jūsų nurodytą vietą Lietuvos Respublikos teritorijoje trijų mėnesių laikotarpyje.
Statyba bet kuriuo metų laiku

„Finndomo“ namo elementai atvežami jau paruošti ir jų įrengimui reikia visai nedaug laiko. Montavimo darbams netrukdo nei sniegas, nei lietus.
Elektra

Elektros instaliacija labai paprasta ir funkcionali – jai numatyta vieta visuose namo išorinių sienų elementuose, todėl elektros išvadą galima įrengti bet kurioje Jums patogioje vietoje, nepažeidžiant konstrukcijų. Jei ir vėliau nuspręsite įsirengti papildomą rozetę, tai įmanoma padaryti nepažeidžiant konstrukcijų.
Elektra
Gamyklos komplektas

Gamykla siūlo visiškai paruoštus apšiltintus elementus, kuriuose sumontuoti langai ir lauko durys. Taip sukuriamos itin šiltos namo sienos. Namo modulis surenkamas nuo 5 iki 15 dienų, priklausomai nuo namo dydžio bei sudėtingumo laipsnio.
bottom